Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eise

Është emri yt Eise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aaize, Ayzo, Eisinus, Eize
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezio, Ese, Eige, Eisa, Ego, Eko, Ege, Eijaz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egi, Eos, Esa, Ece, Es, Eke, Eja, Echo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Eise's në Facebook. Pozicioni #305664
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga EisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eise? Voto për emrin tënd