Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egita

Është emri yt Egita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Egidio, Este, Egede, Esat, Egide, Esad, Esket, Eigidio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esti, Esta, Egesta, Esada, Ekta, Ekata, Esty, Estee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Egita's në Facebook. Pozicioni #83772
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EgitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egita? Voto për emrin tënd