Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Devran

Është emri yt Devran? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devrim, Dyffryn, Davorin, Devron, Deveron, Defarino, Debran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debriana, Daverina, Deaapriani, Deverone, Defrina, Debbie Renee, Davarni, Daverinna
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Devran's në Facebook. Pozicioni #83792
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga DevranPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Devran? Voto për emrin tënd


Është emri yt Devran? Voto për emrin tënd