Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Devron

Është emri yt Devron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Devrim, Devran, Dyffryn, Davorin, Deveron, Defarino, Debran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Debriana, Daverina, Deaapriani, Deverone, Defrina, Debbie Renee, Davarni, Daverinna
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1335 Devron's në Facebook. Pozicioni #27731
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DevronPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Devron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Devron? Voto për emrin tënd