Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ceren

Është emri yt Ceren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Carmine, Ciceron, Crom, Coran, Corwin, Charan, Cesarino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carina, Caron, Cheron, Carmen, Carmina, Charmian, Cyrene, Carona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5920 Ceren's në Facebook. Pozicioni #8959
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga CerenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ceren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ceren? Voto për emrin tënd