Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Celenia

Është emri yt Celenia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:celia or selena.">
Djem me tinguj të ngjashëm:Colin, Cleon, Coleman, Clem, Colón, Collin, Callahan, Caelan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliona, Celina, Chalina, Céline, Callan, Celiane, Celene, Celma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 665 Celenia's në Facebook. Pozicioni #46068
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CeleniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Celenia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Celenia? Voto për emrin tënd