Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Camily

Është emri yt Camily? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Camilo, Camille, Cemal, Connlaoi, Connlaio, Camiel, Connell, Conley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Camila, Chanel, Camellia, Chanell, Camilla, Cammellia, Camela, Chenille
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Camily's në Facebook. Pozicioni #268503
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga CamilyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Camily? Voto për emrin tënd


Është emri yt Camily? Voto për emrin tënd