Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Caedwalla

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Caedwalla.
Është emri yt Caedwalla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Emri i një mbreti
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cathal, Cedl, Costello, Castle, Cadel, Costel, Cuddle, Castiel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catlee, Cattleya, Cataleya, Castalia, Citlalli, Cately, Citlali, Catalea
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Caedwalla's në Facebook. Pozicioni #1284421
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CaedwallaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caedwalla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caedwalla? Voto për emrin tënd