Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aslak

Është emri yt Aslak? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achilles, Aquiles, Aischylos, Achilleas, Akilesh, Achelous, Aeschylus, Akhilesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla Ćesko, Ashliegh, Achlys, Asheleigh, Aslog, Ashleigh, Aggeliki, Aslaug
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 435 Aslak's në Facebook. Pozicioni #62612
Kategoritë:Emra norvegjeze - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy
Komente nga AslakPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aslak? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aslak? Voto për emrin tënd