Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aeschylus

Është emri yt Aeschylus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achilles, Aquiles, Aslak, Aischylos, Achilleas, Akilesh, Achelous, Akhilesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla Ćesko, Ashliegh, Achlys, Asheleigh, Aslog, Ashleigh, Aggeliki, Aslaug
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Aeschylus's në Facebook. Pozicioni #191586
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AeschylusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aeschylus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aeschylus? Voto për emrin tënd