Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ashliegh

Është emri yt Ashliegh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achilles, Aquiles, Aslak, Aischylos, Achilleas, Akilesh, Achelous, Aeschylus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla Ćesko, Achlys, Asheleigh, Aslog, Ashleigh, Aggeliki, Aslaug, Aukelies
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1140 Ashliegh's në Facebook. Pozicioni #31135
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AshlieghPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ashliegh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ashliegh? Voto për emrin tënd