Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ashleigh

Është emri yt Ashleigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achilles, Aquiles, Aslak, Aischylos, Achilleas, Akilesh, Achelous, Aeschylus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla Ćesko, Ashliegh, Achlys, Asheleigh, Aslog, Aggeliki, Aslaug, Aukelies
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 112520 Ashleigh's në Facebook. Pozicioni #863
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AshleighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ashleigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ashleigh? Voto për emrin tënd