Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andris

Është emri yt Andris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andreas, Andres, Andrik, Anders, Andrija, Andrej, Andrzej, Andros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andreja, Aundrika, Andressa, Antris, Amitirs, Andrecka, Andreza, Andreaka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3275 Andris's në Facebook. Pozicioni #14185
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore etiopian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga AndrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andris? Voto për emrin tënd