Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andonis

Është emri yt Andonis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonius, Antonis, Antanas, Antanukas, Antonijo, Andonios, Antonus, Antoninus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antoniqua, Antonija, Antonique, Antenieke, Andonisz, Antonese, Antwyneice, Andenes
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390 Andonis's në Facebook. Pozicioni #67726
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AndonisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andonis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andonis? Voto për emrin tënd