Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alzira

Është emri yt Alzira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alger, Aleser, Algar, Alezar, Alizar, Alzir, Alker, Aljero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alegra, Alegria, Allecra, Allegra, Allegria, Alzahra, Alzahira, Alcira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 530 Alzira's në Facebook. Pozicioni #54294
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlziraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alzira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alzira? Voto për emrin tënd