Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Allecra

Është emri yt Allecra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alger, Aleser, Algar, Alezar, Alizar, Alzir, Alker, Aljero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alegra, Alegria, Alzira, Allegra, Allegria, Alzahra, Alzahira, Alcira
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Allecra's në Facebook. Pozicioni #4251446
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AllecraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allecra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allecra? Voto për emrin tënd