Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Algar

Është emri yt Algar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aelfgar
Djem me tinguj të ngjashëm:Alger, Aleser, Alezar, Alizar, Alzir, Alker, Aljero, Alix Zero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alegra, Alegria, Allecra, Alzira, Allegra, Allegria, Alzahra, Alzahira
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Algar's në Facebook. Pozicioni #199277
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AlgarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Algar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Algar? Voto për emrin tënd