Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alger

Është emri yt Alger? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aelfgar
Variante:Alker, Jelger
Djem me tinguj të ngjashëm:Aleser, Algar, Alezar, Alizar, Alzir, Alker, Aljero, Alix Zero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alegra, Alegria, Allecra, Alzira, Allegra, Allegria, Alzahra, Alzahira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rosida
Facebook:

+/- 1610 Alger's në Facebook. Pozicioni #24159
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga AlgerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alger? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alger? Voto për emrin tënd