Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alegra

Është emri yt Alegra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alger, Aleser, Algar, Alezar, Alizar, Alzir, Alker, Aljero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alegria, Allecra, Alzira, Allegra, Allegria, Alzahra, Alzahira, Alcira
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 715 Alegra's në Facebook. Pozicioni #43764
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Alegra


Alegra ( 4 vjeç) 2015-10-27
Më pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alegra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alegra? Voto për emrin tënd