Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alysson

Është emri yt Alysson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alkan, Aljen, Alcuin, Aljan, Alagan, Alican, Alhsom, Alycesone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alejna, Allison, Alzan, Alcina, Allyson, Alison, Algoma, Alcinia
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1380 Alysson's në Facebook. Pozicioni #27072
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AlyssonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alysson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alysson? Voto për emrin tënd