Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almund

Është emri yt Almund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelmund
Djem me tinguj të ngjashëm:Aland, Alemeth, Almond, Ailend, Alahmoot, Allend, Alandt, Almodad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almeda, Almedha, Almeida, Aalmoed, Alameda, Alinda, Almunda, Alumit
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Almund's në Facebook. Pozicioni #656559
Kategoritë:
Komente nga AlmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almund? Voto për emrin tënd