Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almanda

Është emri yt Almanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aland, Alemeth, Almond, Ailend, Alahmoot, Allend, Alandt, Almund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almeda, Almedha, Almeida, Aalmoed, Alameda, Alinda, Almunda, Alumit
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Sa Te Duash
Emrat e vëllezërve:Sa Te Duash
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Almanda's në Facebook. Pozicioni #139893
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Almanda


Almanda 2018-09-18
E di qe jam skandal

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almanda? Voto për emrin tënd