Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aland

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aland.
Është emri yt Aland? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alemeth, Almond, Ailend, Alahmoot, Allend, Alandt, Almund, Almodad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almeda, Almedha, Almeida, Aalmoed, Alameda, Alinda, Almunda, Alumit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 840 Aland's në Facebook. Pozicioni #38870
Kategoritë:Popullore arab emrat boy
Komente nga AlandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aland? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aland? Voto për emrin tënd