Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Allend

Është emri yt Allend? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aland, Alemeth, Almond, Ailend, Alahmoot, Alandt, Almund, Almodad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almeda, Almedha, Almeida, Aalmoed, Alameda, Alinda, Almunda, Alumit
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Allend's në Facebook. Pozicioni #254221
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AllendPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Allend? Voto për emrin tënd


Është emri yt Allend? Voto për emrin tënd