Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almeda

Është emri yt Almeda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aland, Alemeth, Almond, Ailend, Alahmoot, Allend, Alandt, Almund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Almedha, Almeida, Aalmoed, Alameda, Alinda, Almunda, Alumit, Almeta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1200 Almeda's në Facebook. Pozicioni #29985
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga AlmedaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almeda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almeda? Voto për emrin tënd