Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ali Ihsan

Është emri yt Ali Ihsan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alkan, Aljen, Alcuin, Aljan, Alagan, Alican, Alhsom, Alycesone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alejna, Allison, Alzan, Alcina, Allyson, Alison, Algoma, Alcinia
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore turk emrat boy
Komente nga Ali IhsanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ali Ihsan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ali Ihsan? Voto për emrin tënd