Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adolf

Është emri yt Adolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aalf, Adolfa, Adolfine, Adolph, Adolphe, Adolphina, Adolphine, Adolphus, Adulf, Dolfina, Dolfine, Edolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalwolf, Adolph, Adolphe, Atahualpa, Adolfo, Aethelwulf, Adulf, Adelvá
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adolpha, Adalwolfa, Adelpha, Adelphie, Adelphe, Ataliba, Adolfa
Vlerësimi:
4/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6205 Adolf's në Facebook. Pozicioni #8639
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga AdolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adolf? Voto për emrin tënd