Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adolphe

Është emri yt Adolphe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Adolf, Adalwolf, Adolph, Atahualpa, Adolfo, Aethelwulf, Adulf, Adelvá
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adolpha, Adalwolfa, Adelpha, Adelphie, Adelphe, Ataliba, Adolfa
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 500 Adolphe's në Facebook. Pozicioni #56658
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdolphePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adolphe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adolphe? Voto për emrin tënd