Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adolfo

Është emri yt Adolfo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adolf, Adalwolf, Adolph, Adolphe, Atahualpa, Aethelwulf, Adulf, Adelvá
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adolpha, Adalwolfa, Adelpha, Adelphie, Adelphe, Ataliba, Adolfa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18115 Adolfo's në Facebook. Pozicioni #3679
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga AdolfoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adolfo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adolfo? Voto për emrin tënd