Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adolph

Është emri yt Adolph? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Adolf, Adalwolf, Adolphe, Atahualpa, Adolfo, Aethelwulf, Adulf, Adelvá
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adolpha, Adalwolfa, Adelpha, Adelphie, Adelphe, Ataliba, Adolfa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3675 Adolph's në Facebook. Pozicioni #13019
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1963
Komente nga AdolphPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adolph? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adolph? Voto për emrin tënd