Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adolphus

Është emri yt Adolphus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Adolphs, Adelphos, Adolfus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Atul.pasi
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1850 Adolphus's në Facebook. Pozicioni #21804
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga AdolphusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adolphus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adolphus? Voto për emrin tënd