Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adib

Është emri yt Adib? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adoff, Atef, Adva, Atif, Adhideva, Adofo, Adapa, Adiv
Vajza me tinguj të ngjashëm:A'dab, Adiba, Adiva, Atefeh, Atifa, Atep, Awatif, Atyaf
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7835 Adib's në Facebook. Pozicioni #7159
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga AdibPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adib? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adib? Voto për emrin tënd