Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adiba

Është emri yt Adiba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adoff, Atef, Adib, Adva, Atif, Adhideva, Adofo, Adapa
Vajza me tinguj të ngjashëm:A'dab, Adiva, Atefeh, Atifa, Atep, Awatif, Atyaf, Atepa
Vlerësimi:
4/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2025 Adiba's në Facebook. Pozicioni #20360
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 Bengali emrat - Popullore Bengali emrat vajzë
Komente nga AdibaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adiba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adiba? Voto për emrin tënd