Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Atefeh

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Atefeh.
Është emri yt Atefeh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dashuri
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Atifa
Djem me tinguj të ngjashëm:Adoff, Atef, Adib, Adva, Atif, Adhideva, Adofo, Adapa
Vajza me tinguj të ngjashëm:A'dab, Adiba, Adiva, Atifa, Atep, Awatif, Atyaf, Atepa
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3170 Atefeh's në Facebook. Pozicioni #14574
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga AtefehPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Atefeh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Atefeh? Voto për emrin tënd