Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alex

Është emri yt Alex? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh, Alok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 467 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 315 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 309 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 307 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 435 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 434 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ardit
Emrat e motrave:Elda, Alkida, Andelina
Facebook:

+/- 1914985 Alex's në Facebook. Pozicioni #23
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 arab emrat - Top 100 rumun emrat - Popullore çek emrat - Popullore turk emrat - Popullore arab emrat - Popullore rumun emrat - Popullore danez emrat - Popullore suedez emrat
Komente nga AlexPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alex? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alex? Voto për emrin tënd