Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alessia

Është emri yt Alessia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexius
Variante:Alessa
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alkas, Alsa, Alaska, Aalase
Vlerësimi:
4.5/5
yje 154 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 110 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 150 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Dajana, Sameda, Ida
Facebook:

+/- 9090 Alessia's në Facebook. Pozicioni #6365
Kategoritë:Emrat greke - Popullore Po emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Popullore rumun emrat - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat - Popullore rusisht emrat - Emrat popullore në Peru - Emrat popullore në Rusi
Komente nga AlessiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alessia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alessia? Voto për emrin tënd