Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alesia

Është emri yt Alesia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska, Aalase
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Ale, Lese, Lesi, Leku, Leci, Arushi, Tosi, Bol, Aleksa, Buc, Alesija, Lepurushja, Leco, Alesja, Aleisa, Lali, Sia, Princesha
Emrat e vëllezërve:Jo, Marini, Boli, Adriel, Mikel, Luan, Brendon, Almir, Arigest
Emrat e motrave:Jo, Greta, Gjyzele, Arlinda, Ester, Bora, Sara, Samanta, Marilda, Barku, Sindi
Facebook:

+/- 10150 Alesia's në Facebook. Pozicioni #5871
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat popullore në Rusi - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Serbia - Emrat popullore në Rumani - Emrat popullore në Angolë - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Alesia


Alesia ( 13 vjeç) 2016-07-01
PO EMRI IM NE FAKT E KA PREADHJEN NGA ITALIA SEPSE KY EMER EDHTE SHUME I PERHAPUR NE ITALI
Alesia ( 16 vjeç) 2017-07-04
me pelqen emri im
Alesia ( 15 vjeç) 2018-05-07
Emri im me pelqen shume.E adhuroj.Asnjehere nuk jam penduar qe prinderit me kane vene kete emer.Te gjithe miqte dhe njerezit qe njoh e kane pelqyer shume emrin tim.
Alesja ( 13 vjeç) 2019-05-29
Ky emer shume i bukur e ka origjinen nga Italia
Alesia 2019-07-15
i shpifur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alesia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alesia? Voto për emrin tënd