Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

yusrii

Është emri yt yusrii? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yusri, Yasser, Yaser, Yegor, Yasahiro, Yasir, Yakar, Yasar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yusra, Yousra, Yakira, Yasuri, Yasri, Yusriyah, Youssra, Yassira
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 yusrii's në Facebook. Pozicioni #872289
Kategoritë:
Komente nga yusriiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt yusrii? Voto për emrin tënd


Është emri yt yusrii? Voto për emrin tënd