Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yusri

Është emri yt Yusri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yasser, Yaser, Yegor, Yasahiro, Yasir, Yakar, Yissachar, Yasar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yusra, Yousra, Yakira, Yasuri, Yasri, Yusriyah, Youssra, Yassira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5740 Yusri's në Facebook. Pozicioni #9167
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga YusriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yusri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yusri? Voto për emrin tënd