Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yasir

Është emri yt Yasir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yusri, Yasser, Yaser, Yegor, Yasahiro, Yakar, Yasar, Yissachar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yusra, Yousra, Yakira, Yasuri, Yasri, Yusriyah, Youssra, Yassira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48010 Yasir's në Facebook. Pozicioni #1702
Kategoritë:Emrat afgane - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga YasirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yasir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yasir? Voto për emrin tënd