Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yasser

Është emri yt Yasser? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yusri, Yaser, Yegor, Yasahiro, Yasir, Yakar, Yasar, Yissachar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yusra, Yousra, Yakira, Yasuri, Yasri, Yusriyah, Youssra, Yassira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40640 Yasser's në Facebook. Pozicioni #1935
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore fa emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga YasserPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yasser? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yasser? Voto për emrin tënd