Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yonita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yonita.
Është emri yt Yonita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pëllumb
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ymt, Yan-Tao, Ynte, Yumet, Yanet, Yanto, Yunde, Ynthe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yindi, Yonnedy, Yonit, Yinthe, Yente, Yewande, Yanti, Yanty
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Yonita's në Facebook. Pozicioni #108431
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga YonitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yonita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yonita? Voto për emrin tënd