Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ynte

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ynte.
Është emri yt Ynte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ine
Djem me tinguj të ngjashëm:Ymt, Yan-Tao, Yumet, Yanet, Yanto, Yunde, Ynthe, Yamamoto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yindi, Yonnedy, Yonita, Yonit, Yinthe, Yente, Yewande, Yanti
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Ynte's në Facebook. Pozicioni #665556
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YntePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ynte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ynte? Voto për emrin tënd