Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yanti

Është emri yt Yanti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ymt, Yan-Tao, Ynte, Yumet, Yanet, Yanto, Yunde, Ynthe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yindi, Yonnedy, Yonita, Yonit, Yinthe, Yente, Yewande, Yanty
Vlerësimi:
4/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18120 Yanti's në Facebook. Pozicioni #3677
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga YantiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yanti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yanti? Voto për emrin tënd