Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yesica

Është emri yt Yesica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yago, Yge, Yco, Yogi, Yechizqiyah, Yishai, Yka, Yos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yke, Yaxha, Yoko, Yi-Ze, Yessica, Yesi, Yasha, Youko
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4555 Yesica's në Facebook. Pozicioni #10959
Kategoritë:
Komente nga YesicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yesica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yesica? Voto për emrin tënd