Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yens

Është emri yt Yens? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yanis, Yunis, Yannis, Younes, Yong, Yannic, Yannick, Ynze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yohance, Young-Jae, Young, Young-Soo, Ymke, Yunyang, Yenge, Ynk
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Yens's në Facebook. Pozicioni #93635
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YensPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yens? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yens? Voto për emrin tënd