Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yunis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yunis.
Është emri yt Yunis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pëllumb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yonah
Djem me tinguj të ngjashëm:Yanis, Yannis, Younes, Yong, Yannic, Yannick, Ynze, Yiannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yohance, Young-Jae, Young, Young-Soo, Yunyang, Ymke, Ynske, Yenge
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 900 Yunis's në Facebook. Pozicioni #36805
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy
Komente nga YunisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yunis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yunis? Voto për emrin tënd