Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yong

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yong.
Është emri yt Yong? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yanis, Yunis, Yannis, Younes, Yannic, Yannick, Ynze, Yiannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yohance, Young-Jae, Young, Young-Soo, Ymke, Yunyang, Yenge, Ynk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22035 Yong's në Facebook. Pozicioni #3146
Kategoritë:Emrat Korean - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy
Komente nga YongPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yong? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yong? Voto për emrin tënd