Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yanka

Është emri yt Yanka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yanis, Yunis, Yannis, Younes, Yannic, Yong, Yannick, Ynze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yohance, Young-Jae, Young, Young-Soo, Yunyang, Ymke, Ynske, Yenge
Vlerësimi:
4.5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 530 Yanka's në Facebook. Pozicioni #53950
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga YankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yanka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yanka? Voto për emrin tënd