Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wulfram

Është emri yt Wulfram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wolfram
Djem me tinguj të ngjashëm:Wolfram, Welborne, Wiellaburne, Wilburn, Welborn, Wellburn, Welburn, Walbron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walaiporn, Wolferina
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Wulfram's në Facebook. Pozicioni #547953
Kategoritë:
Komente nga WulframPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wulfram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wulfram? Voto për emrin tënd